-
Senior Software Engineers - Frontend & Backend | Hornet
-
Medeier* | Boitano
-
Engineering Manager | Handelsbanken
-
Erfaren mobilapp-utvikler | Handelsbanken
-
Fullstack-utvikler | Norad
-
Lead Data Engineer | Norad
-
Product Owner Investeringskjerne - Bergen/Oslo | DNB
-
Innovation-to-Market Specialist | Highsoft
-
Product Owner | DNB
-
Data Engineer, Data Core team | NBIM
Husleie.no trapper opp utenlandssatsing
Henter 1,4 millioner fra Oxer Kapital.
Husleie.no er den femte investeringen Oxer Kapital gjør i bygg- og eiendomsrelaterte selskaper. Det familieeide investeringsselskapet er blant annet på eiersiden i Dimension10, som i fjor landet storavtale med AF Gruppen.
Plattformen for boligutleie har automatisert prosessen fra annonsering og avtaleinngåelse, frem til leieboeren flytter ut. 15 prosent av alle nye leieforhold i landet, etableres nå gjennom selskapets plattform, opplyser Husleie.no.
Den nye kapitalen samt tidligere investert kapital, skal nå brukes til å øke veksttakten i Norge og forbedre selskapet for utenlandssatsing.
– Vi ser på nye tjenesteområder, som vil forenkle hverdagen ytterligere for utleierne. Tidligere i år lanserte vi markedets enkleste depositumskonto for våre kunder, sier daglig leder Kjetil J. Olsen i Husleie.no.